הפניקס Drive

אתם נהגים שנוסעים מעט ברכב, אך משלמים ביטוח מקיף מלא? במאמר זה נדבר על ביטוח רכב לפי שימוש – הפניקס Drive

תוכן עניינים

מהו ביטוח רכב לפי שימוש?

כל רכב שנוסע כיום על הכביש, מחויב בביטוח חובה לרכב וביטוח מקיף או צד ג' לפי סוג הרכב והצרכים שלו. התשלום עבור ביטוחים אלו הוא שנתי ללא התחשבות בהיקף השימוש ברכב. חברת הביטוח הפניקס מציעה כיום לנהגים שנוסעים מעט, ביטוח רכב לפי שימוש הפניקס, מבוסס רכיב חכם המותקן ברכב, מודד את מרחק הנסיעה ולפי זה מחושב התשלום עבור הביטוח.

בביטוח רכב הפניקס Driveהתשלום עבור הביטוח מתחלק לשניים. החלק הראשון הוא תשלום פרמיית חובה ומקיף בסיסי. תשלום זה מיועד לכל אותם מקרים שבהם הרכב לא נמצא בשימוש, אך זקוק לכיסוי ביטוחי כמו בעת גניבות, נזקי טבע שנגרמו לרכב, נזקים עקב שביתות ומהומות ונזקים שקרו לצד ג'. החלק השני של התשלום הוא פרמיית ביטוח מקיף לפי שימוש. בחלק ביטוחי זה, מחיר הפרמיה נקבע על פי מרחק הנסיעה שנסע הרכב ופרמטרים נוספים כמו סוג ודגם הרכב, גיל הנהגים ותביעות שהיו לרכב.

היתרונות של הפניקס דרייב

למה כדאי לנהגים לעשות ביטוח רכב הפניקס דרייב? תחילה נאמר כי היתרון הגדול של הפניקס דרייב הוא עבור כל אותם נהגים שנוסעים נסיעות קצרות או שנוסעים ברכב בתדירות נמוכה. בדרך זו, נהגים אלו ישלמו על הביטוח המקיף הרבה פחות ממה שהיו משלמים במידה והיו רוכשים פוליסת ביטוח מקיף לרכב באופן המוכר. מעבר לתנאי הכיסוי הרגילים הכוללים בין היתר גבולות אחריות כלפי צד ג', כיסוי לנזקי רעידות אדמה, כיסוי לשבר פנסים ומראות צד, כיסוי הגנה משפטית, הגדרות רכב גנוב והרחבת זכות נגרר, קיימים לכיסוי המקיף של הפניקס Driveגם תנאים מיוחדים כמו: חבילת כתב שירות מורחבת, פטור מהתקנת מיגון לרכב ופטור מדמי אשראי.

כיצד עובד ביטוח הפניקס Drive?

אם אתם נהגים שנוסעים מעט ברכב ואתם מעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח הפניקס Drive, יש מספר פעולות פשוטות שתצטרכו לבצע כדי לרכוש לעצמכם ביטוח רכב הפניקס לפי שימוש. תחילה יש להיכנס לאתר של הפניקס דרייב, להזין פרטים ואמצעי תשלום. לאחר ביצוע הרכישה, נציג מחברת טרפילוג יתאם עמכם התקנה של רכיב ה- OBD שבאמצעותו מודדים את הקילומטרים שנסעתם. במגביל, המבוטח יוריד את אפליקציית DRIVE שבאמצעותה מעדכנים את פרטי הפוליסה כמו הוספת נהגים וגילם. פרטים אלו יקבעו את העלות לקילומטר. לאחר כל הפעולות הללו, כל נסיעה תימדד באמצעות הרכיב ותדווח לחברת הביטוח הפניקס ובתחילת כל חודש יבוצע התשלום של החודש החולף.

אז אם אתם נהגים מעל גיל 21, בעלי רכב פרטי, ללא תביעות בשלוש השנים האחרונות ואתם נוסעים מעט או נוסעים למרחקים קצרים, אנו ממליצים לכם לשקול ביטוח רכב לפי שימוש של חברת הביטוח הפניקס. ביטוח זה יעזור לכם לחסוך כספים מיותרים לאורך כל השנה ולשלם רק על מה שנסעתם. ואם לא נסעתם, לא שילמתם.

אפשר לעזור לכם?

אולי יעניין אתכם:

אפשר לעזור לכם?
דילוג לתוכן