מנורה LUX

רעידת אדמה זהו נזק טבע שאינו צפוי. התרחשות של רעידת אדמה בסולם גבוה מביאה לעיתים לנזקים פיזיים רבים שעלולים להשבית את העסק עד להערכת הנזק באמצעות שמאי, קבלת פיצוי ביטוחי ותיקון הנזקים. עסקים כיום לא חייבים לעבור את כל התהליך הבירוקרטי, באמצעות ביטוח מנורה LUX תוכלו לקבל פיצוי מיידי. על ביטוח זה נדבר בכתבה הבאה.

תוכן עניינים

תנאי פוליסת הביטוח מנורה LUX

ביטוח מנורה LUX הוא ביטוח פרמטרי שמטרתו לספק מענה כולל למקרים של רעידת אדמה ללא השתתפות עצמית ובלי המתנה לתביעה של הביטוח.

רעידת אדמה עלולה לגרום לנזקים רחבים ומורכבים לתיקון אשר מביאים את העסק להשבתה לזמן ממושך, עוצרים אספקת סחורה ואף מביאים לירידה בערך הנכס של העסק. רוב העסקים מבטחים את עצמם בביטוח מבנה הכולל גם פיצוי עבור נזקי טבע. בביטוחים אלו, על בעל העסק להוכיח נזק פיזי באמצעות הערכת שמאי, לשלם השתתפות עצמית גבוהה ואף להמתין זמן ממושך לתביעה. כל אלו ניתן לחסוך כיום עם ביטוח מנורה LUX שמהווה רשת ביטחון משלימה לביטוח המבנה הרגיל.

ב- LUX ביטוח רעידת אדמה עם סכום מוסכם, אתם קונים מראש שוברי כיסוי דיגיטליים שתוכלו לנצל אותם באופן מיידי במצב של רעידת אדמה ללא פרוצדורה בירוקרטית כזו או אחרת. ביטוח זה הוא מוצר משלים וניתן לרכוש אותו בנוסף לביטוח המבנה גם אם אינכם מבוטחים בחברת מנורה מבטחים.

בביטוח מנורה LUX יש מספר תנאים פשוטים:

  • המבוטח זכאי לפיצוי מיידי במידה ומדובר ברעידת אדמה בעוצמה 6.9 בסולם מרקלי
  • אין צורך בהערכת הנזק הפיזי והוכחה שלו על ידי שמאי
  • אין תשלום השתתפות עצמית
  • הגשת התביעה מתבצעת באופן אוטומטי באמצעות תהליך דיגיטלי פשוט
  • קבלת התשלום היא מיידית גם אם לא נגרם כל נזק לעסק

למי הביטוח מתאים

קהל היעד לפוליסת ביטוח זו הוא בעלי עסקים המנהלים את העסק שלהם בתוך מבנה פיזי. כל עסק כיום מחזיק בציוד המתאים לפעילותו ורעידת אדמה עלולה להביא לנזק רחב היקף הפוגע בציוד ובמבנה. נזק כזה יכול להיות מוערך במאות אלפי שקלים עבור תיקון הנזקים וימים שבהם העסק מושבת ומפסיד.

ביטוח מנורה לוקס הוא רשת ביטחון עבור העסק כי באמצעות ביטוח זה בעל העסק יכול לקבל פיצוי מיידי ולהתחיל בתיקונים, דבר שיחזיר את העסק למצב פעיל בהקדם האפשרי.

לסיכום, בעלי עסקים שמעוניינים ברשת ביטוחית מיידית במצבים של רעידת אדמה, ביטוח מנורה LUX הוא הביטוח הנכון עבורכם. אנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו ממליצים לבעלי העסקים לבטח עצמם גם בביטוח זה על מנת שיוכלו לשקם את העסק מיידית מבלי לבצע פרוצדורות נוספות. את פוליסת הביטוח ניתן לרכוש בקלות, פנו אלינו עוד היום ושמח לעמוד לרשותכם בנושא.

אפשר לעזור לכם?

אולי יעניין אתכם:

אפשר לעזור לכם?
דילוג לתוכן