תכנון פרישה
החשיבות של תכנון הפרישה

מדי שנה יוצאים לפנסיה עשרות אלפי ישראלים. אחרי שנים רבות של עבודה, בין אם כשכירים ובין אם כעצמאיים, הם מחליטים לממש את זכותם ולפרוש מעבודתם ולצאת לפנסיה בשביל לבלות עם הנכדים, לטייל ולבלות את תקופת גיל הזהב שלהם כמיטב יכולתם. על מנת שהתקופה הזאת באמת תהיה נעימה וטובה עבורם, הרי שעליהם לתכנן את הפרישה שלהם בצורה נכונה.

קרא עוד »
מנורה LUX ביטוח רעידת אדמה
מנורה LUX

רעידת אדמה זהו נזק טבע שאינו צפוי. התרחשות של רעידת אדמה בסולם גבוה מביאה לעיתים לנזקים פיזיים רבים שעלולים להשבית את העסק עד להערכת הנזק באמצעות שמאי, קבלת פיצוי ביטוחי ותיקון הנזקים. עסקים כיום לא חייבים לעבור את כל התהליך הבירוקרטי, באמצעות ביטוח מנורה LUX תוכלו לקבל פיצוי מיידי. על ביטוח זה נדבר בכתבה הבאה.

קרא עוד »
הפניקס Drive
הפניקס Drive

אתם נהגים שנוסעים מעט ברכב, אך משלמים ביטוח מקיף מלא? במאמר זה נדבר על ביטוח רכב לפי שימוש – הפניקס Drive

קרא עוד »
האם ניתן לעבוד לאחר גיל פרישה ובמקביל לקבל פנסיה חודשית והאם זה כדאי? i-bituach

גיל הפרישה ממקום העבודה מעוגן במסגרת חוק גיל פרישה (תשס"ד 2004) במסגרתו נקבע כי גיל הפרישה לגברים הינו 67 ואילו גיל הפרישה לנשים הינו 62. על פי עיקרי חוק גיל פרישה, נקבע כי ציבור המבוטחים בביטוחי פנסיוני זכאים לקבלת פנסיה חודשית לאחר הגיעם לגיל פרישה, כאשר גם אילו מביניכם המעוניינים להמשיך לעבוד לאחר גיל פרישה, יהיו זכאים לקבלת פנסיה חודשית. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מקצועי גם אודות משיכת כספי הפנסיה לפני גיל פרישה וגם אודות קבלת פנסיה חודשית במקביל להמשך עבודתכם לאחר גיל פרישה.

קרא עוד »
ביטוח תכולת דירה, ההשקעה הקטנה שתחסוך אבדה גדולה

כולם מבינים שאם קניתם בית או דירה, אתם חייבים ביטוח על הדירה, כי יש טילים, שרפות,  רעידות אדמה ועוד הרבה אסונות, לא עלינו. ביטוח תכולת דירה הוא חלק בלתי נפרד מביטוח הדירה. מאמר זה ייתן לכם את כל הדגשים החשובים שתצטרכו לדעת כאשר אתם מבטחים את תכולת הדירה.

קרא עוד »